30 marca na gali wręczenia wręczenia nagród Perły Mazowsza statuetkę w kategorii Perły Kultury 2022 otrzymała impreza I Piaseczyńskie Senioralia.

W gminnym Tarczyńskim Ośrodku Kultury odbyła się gala wręczenia nagród i statuetek Perły Mazowsza. W tym roku w kategorii Perła Kultury statuetkę otrzymały m.in. I Piaseczyńskie Senioralia -impreza sportowa promująca ruch i aktywny tryb życia wśród seniorów zorganizowana jesienią 2022 roku w Piasecznie na wniosek Piaseczyńskiej Rady Seniorów. Piaseczyńskie wydarzenie pokonało aż 29 konkurentów – w tym piaseczyńską Fundację Żyj Aktywnie po 50-ce – a na ostatnim decydującym etapie znaczenie miały głosy oddane przez mieszkańców – za co serdecznie dziękujemy.

 

Organizatorem zawodów sportowych dla osób 60+  był Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie – lider w działaniach senioralnych w Gminie Piaseczno.

Nagrodę odebrała I Zastępca Burmistrza Hanna Kułakowska-Michalak, Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piasecznie Wioletta Urban wraz z Zastępcą Dyrektora Marzeną Zalewską.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *