Przed nami czwarta z siedmiu debat strategicznych. W najbliższy czwartek 30 marca 2023 r. porozmawiamy z ekspertami na temat wyzwań demograficznych. Zapraszamy mieszkańców do dyskusji na temat potrzeb różnych grup wiekowych.

Kontynuujemy serię debat tematycznych z ekspertami w ramach prac nad Strategią Rozwoju Gminy Piaseczno do roku 2040. Najbliższe, czwarte już z siedmiu zaplanowanych ma marzec i kwiecień spotkań, zatytułowane  „Piaseczno wielopokoleniowe” poświęcone będzie szeroko rozumianej demografii i związanymi z nią wyzwaniami. Porozmawiamy na temat zmian demograficznych już zachodzących w społeczeństwie i prognozowanych w najbliższych latach, polityce senioralnej, konieczności odpowiadania na potrzeby różnych grup wiekowych i środowisk czy wrażliwości społecznej.

Zapraszamy na spotkanie  30 marca 2023 r. o godzinie 18.00 do sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5. Debatę można śledzić również na żywo, na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/GminaPiaseczno.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *