W każdy poniedziałek oraz środę wakacji, w Parku im. Książąt Mazowieckich w Piasecznie, organizowane są bezpłatne zajęcia fitness z instruktorem na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do udziału w akcji seniorów, mamy z dziećmi oraz osoby chcące poprawić swoją formę. Wystarczy tylko zabrać ze sobą matę i wodę do picia. Zbiórka zawsze przy ławce obok rzeźby niedźwiedzia w Parku. Udział jest bezpłatny!

Dla seniorów
Zajęcia podzielone są tematycznie w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Seniorzy spotykają się w każdy poniedziałek o godz. 18.00. Zestaw ćwiczeń służyć ma poprawie sprawności fizycznej, choć nie zabraknie ćwiczeń relaksujących, rozluźniających ciało oraz aktywujących pracę mózgu.

Kobiety po porodzie
Specjalnie dla kobiet po porodzie zorganizowany został cykl zajęć edukacyjnych oraz kondycyjno-wzmacniających, skierowany na spadek masy ciała. Ćwiczenia będą trwały 45-50 min, i adresowane są do pań z dziećmi do 1 roku życia. W zajęciach mogą wziąć udział mamy po około 6-8 tygodniach po porodzie naturalnym i 10-12 tygodni po cesarskim cięciu. Podczas spotkań uczestniczki pracować będą nad mięśniami brzucha, które po porodzie należy ćwiczyć w zupełnie inny sposób, np.: nie należy wykonywać typowych „brzuszków” powiększających rozstępy. Na spotkania warto zabrać ze sobą zabawki dla dziecka, maty koedukacyjne oraz kocyki. Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 9.00.

W poszukiwaniu równowagi
Ale to nie wszystko. W ramach „Ćwiczeń na trawie” zaplanowane są również zajęcia dla osób które chcą popracować nad swoją formą. Cykl zajęć „W poszukiwaniu równowagi”, łączy elementy pilatesu, stretchingu oraz jogi, i jest adresowany do wszystkich mieszkańców Piaseczna. Zajęcia odbywają się w środę o godz. 18.00.

Organizatorzy
Akcja organizowana jest przez Fundację Violet Kiwi, w ramach realizacji zadań publicznych.
Projekt dofinansowany jest ze środków Gminy Piaseczno, a patronat medialnym należy do Kuriera Południowego oraz serwisu Piasecznonews.pl.
Inicjatorem i koordynatorem jest Agnieszka Jarzębska-Isio, tel. 502 355 053, mail: agnieszka.jarzebska@gmail.com

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *