Piaseczyński Dzień Seniora- wejściówki rozdane

Piaseczyński Dzień Seniora

5 października Gmina Piaseczno organizuje ogólnogminny Piaseczyński Dzień Seniora. Dystrybucja bezpłatnych wejściówek już trwa.

Wszystkie  500 zaproszeń zostało rozdanych. Ze względów organizacyjnych oraz bezpieczeństwa ilość uczestników jest ograniczona. 

Uroczyste rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 12.00 w nowym Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55). Tuż po oficjalnym otwarciu odbędzie się przedstawienie amatorskiego teatru seniorów „Peronówka”, wspólne śpiewanie najpopularniejszych polskich szlagierów, rozgrzewka z Gabrysią Helak oraz dancing, który potrwa do późnych godzin wieczornych.

W trakcie imprezy będzie czynny Kiermasz Usług Senioralnych, czyli organizacji pozarządowych, podmiotów publicznych oraz niepublicznych, które świadczą usługi dla osób 60+. W trakcie imprezy będzie można przeprowadzić bezpłatne badania a na uczestników czeka poczęstunek.

Seniorzy z Gminy Piaseczno mogą odbierać wejściówki w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 w pok. 65 II p.

0 odpowiedzi

Skomentuj wpis

Podziel się swoją opinią z innymi użytkownikami naszej strony.
Nie bądź nieśmiały :) Pisz śmiało!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *