Gmina Piaseczno po raz kolejny z inicjatywy Piaseczyńskiej Rady Seniorów bierze udział w VI Ogólnopolskiej Pradzie Seniorów 2019 oraz Pikniku Pokoleń (24 sierpnia) organizowanym przez fundację ZACZYN. W tym roku z Piaseczna wyjedzie 250 seniorów, którzy mogą liczyć na nieodpłatny transport na Paradę oraz powrót a także upominek-niespodziankę. To już trzecia Ogólnopolska Parada Seniorów, w której seniorki i seniorzy z Piaseczna, biorą udział w zorganizowanej grupie. Środki na wyjazd pochodzą z budżetu Gminy Piaseczno. Wyjazd z Piaseczna zaplanowano 24 sierpnia na godzinę 9.30.

W programie bezpłatny udział w Paradzie Seniorów a następnie Piknik Pokoleń na kampusie Uniwersytetu Warszawskiego, gadżety, poczęstunek, dancing międzypokoleniowy, bezpłatne badania, oraz panele dyskusyjne o zdrowiu, czworonogach, pasji, diecie, i wiele innych. Szczegóły imprezy można znaleźć na www.parada.zaczyn.org. Wydarzenie jest współfinansowane przez Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz z środków ASOS 2014-2020

Wejściówki na autokar można odbierać osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno ul. Kościuszki 5 w pok. 64. Więcej informacji pod nr telefonu 22 70 17 682.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *