Po pandemicznej przerwie dla seniorów z Gminy Piaseczno ruszają zapisy na UTW w Piasecznie. Zajęcia będą prowadzone z poszanowaniem reżimu sanitarnego (m.in. ograniczona liczba słuchaczy, maseczki, dezynfekcja, odstępy ograniczona liczna miejsc na sali). W nowym roku akademickim 2020/21 wykłady będą prowadzone raz w tygodniu, z różnych dziedzin wiedzy przez nauczycieli akademickich bądź specjalistów z danej dziedziny. Zajęcia w formie stacjonarnej odbywają się w każdą środę w godz. 11.00-14.00 z podziałem na dwie sale w Centrum Edukacji Multimedialnej (ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie). Tematy wykładów wraz z opisem, podawane są na kolejny miesiąc.

Rok akademicki składa się z dwóch semestrów: pierwszy obejmuje miesiące październik -styczeń, a drugi: luty-maj. Liczba miejsc ograniczona. 

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 odbędzie się 30 września  o godz. 11.00 w sali gimnastycznej Centrum Edukacyjno- Multimedialnego w Piasecznie lub przy dobrej pogodzie na boisku za budynkiem CEM (uczestnictwo tylko dla zapisanych słuchaczy).

Zapisy elektronicznie – KLIKNIJ TUTAJ

Informacje: Joanna Samojlik,  mail: utw@kulturalni.pl, tel. 798 248 859

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *