23 maja członkowie Piaseczyńskiej Rady Seniorów wybrali nową przewodniczącą Piaseczyńskiej Rady Seniorów. Jednogłośnie została ną dotychczasowa sekretarz PRS Lucyna Domańska – Włodarczyk, która w radzie seniorów reprezentuję fundację Żyja Aktywnie po 50-ce. Członkowie gminnej rady seniorów powierzyli Urszuli Toczek z Klubu Seniora Józefosław. Funkcję zastępcy

przewodniczącej pełni nadal Bożenna Papaj reprezentująca w gminnej radzie seniorów Uniwersytet Trzeciego Wieku.

To znakomity wybór – komentuje Krzysztof Ł. Kasprzycki delegat burmistrza do rady seniorów – Lucyna to energiczna, lubiana i dynamiczna kobieta. Gwarantuje kontynuację pozytywnego kursu i silnego oddziaływania na otoczenia rady seniorów, która w ostatnich latach stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych organów doradczych gminy Piaseczno.

Pierwszy przewodniczący Piotr Jakubowski po objęciu mandatu radnego w Radzie Miejskiej w Piasecznie złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Senioralne Piaseczno posiada swoich ludzi na każdym szczeblu władz samorządowych – zapewnia tajemniczo K. Ł. Kasprzycki. Odchodzący przewodniczący dostał gorące podziękowania od członków rady seniorów. Piotr miął do wykonania niezwykle trudne zadanie, ponieważ musiał ustalić standard działania rady seniorów, wykonać szereg działań o charakterze organizacyjnym. Poprzeczka postawiona przez niego jest teraz bardzo wysoko. – komentuje K. Ł. Kasprzycki.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *