Popandemiczne ożywienie w teatrze „Peronówka” zaowocowało wieloma nowymi spektaklami. Repertuar został bardziej urozmaicony  i oprócz lekkich humorystycznych, z  życia wziętych tematów senioralnych, zostały zaprezentowane spektakle typowo edukacyjne. Podwoiliśmy ostatnio liczbę naszych występów i zbliżamy się już do 50 Jubileuszowego przedstawienia, na które serdecznie zapraszamy.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się przedstawienie „Zasłużony magister Ignacy” wg. scenariusza Anny Lorent o życiu, odkryciach, działalności społecznej i dobroczynnej Ignacego Łukasiewicza – z okazji 200. Rocznicy Urodzin.

Nie lada wyzwaniem był spektakl zaprezentowany, wspólnie ze szkolnym zespołem artystycznym ze Szkoły Podstawowej nr 4  w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym, z okazji nadania szkole imienia Marii Skłodowskiej-Curie w dniu 25.05.2022 r.

Sztukę „Polka wszechczasów – Maria Skłodowska-Curie” teatr „Peronówka” prezentował wielokrotnie zarówno w  Piasecznie, jak i w Warszawie.

Wielkim zadowoleniem było spotkanie i czytanie wierszy dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Piasecznie, do którego byłyśmy zaproszone na uroczystość nadania imienia Zwycięzców Olimpiad Specjalnych 1.06.2022 r.

Obecnie w „Peronówce” występują: Bożena Dobrowolska, Anna Lorent, Jolanta Radecka, Anna Wasilewska, Dorota Wdowiak, Łucja Winiarz; gościnnie: Józef Czernicki, Zbigniew Główka, Antoni Świetlik. Scenariusze piszą: Anna Lorent i Anna Wasilewska.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *