Fundacji Pro Civitas Bono serdecznie zapraszam na  wykład  pt. ” Zastosowanie fizjoterapii w leczeniu udaru mózgu” , który odbędzie się dnia 7 września w godz. 9.00-13.00 w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu, przy ul. Aleksandrowicza 5, w sali dydaktycznej za bufetem.  Będzie to pierwszy z cyklu wykładów o tematyce zdrowotnej, skierowany do seniorów oraz ich rodzin i opiekunów, organizowany w ramach projektu pt. „Akademia E-seniora”, współfinansowanego przez Zarząd Województwa Mazowieckiego. 

Uwaga !!!! dla osób, którym problemy zdrowotne  uniemożliwiają osobiste przybycie na wykład, zaplanowaliśmy transmisję na żywo przez Internet (wejście na kanał YouTube poprzez strone www.dlaseniora.com.pl).  Zwracam się z prośbą o rozpropagowanie naszego projektu wśród osób zależnych, aby problemy zdrowotne nie były dla nich barierą w uczestnictwie w wykładach.

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się na każdy wykład osobno na adres: pwasilewska@pcbfundacja.org. Bliższe informacje oraz harmonogram kolejnych wykładów będziemy zamieszczać sukcesywnie na stronie dlaseniora.com.pl . Wszystkie wykłady w ramach  projektu są bezpłatne. Będzie nam miło, jeżeli Państwo nagłośnicie nasze przedsięwzięcie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *