Ogólnopolska Karta Seniora wydawana jest w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Piasecznie „Przystań pod klonami”, przy ul. Szkolnej 18 w Piasecznie dla mieszkańców Gminy Piaseczno. Spis podmiotów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora na terenie Gminy Piaseczno jak i na terenie całego kraju znajdziesz tutaj – Ogólnopolska Karta Seniora-pełny spis podmiotów. .

Ogólnopolska Karta Seniora wydawana mieszkańcom Piaseczna w wieku 60+ w Domu Dziennego Pobytu w Piasecznie – „Przystań pod Klonami” ul. Szkolna 18 w Piasecznie w godzinach pracy. Informacje pod numerem telefonu 517 01 44 80

Ogólnopolska Karta Seniora stowarzyszenia prowadzona przez Stowarzyszenie Manko pod patronatem Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wydawana jest w Piasecznie od 2017 roku z inicjatywy Piaseczyńskiej Rady Seniorów. 

Ogólnopolska Karta Seniora upoważnia osoby 60+ do korzystania zniżek w wielu wybranych punktach na ternie kraju, w tym również w sanatoriach, zakładach opieki zdrowotnej oraz w wielu punktach usługowych.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Nie krępuj się!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *